Bebek odası seçerken nelere dikkat edilmeli?

Bebek odası seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yazar: Okunma Sayısı: 858 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Her ne kadar bebeğinizin odası kendine özgü olsa da evinizin genel tarz ve rengiyle uyumlu olması gerekir. Evinizin tamamı klasikse, ultra modern bir oda genel uyumu bozacaktır. Renk olarak ise tercihinizi bebeğinizin cinsiyetine göre uçuk pembe, mavi, sarı gibi pastel tonlardan yana kullanın. Fazla canlı ve neon renkler bebekler için önerilmez. Kırmızı, lacivert, parlak yeşil gibi renkler bebeğinizin huzurlu bir uykuya dalmasını zorlaştırabilir. Dekorasyon dergileri ve web siteleri bu konuda size fazlasıyla ilham verecektir. Onun için en iyisini seçin: Bütçeniz sınırlıysa bırakın az ve öz olsun. İlk başta sadece yatağını alıp geri kalan zamanlarda diğer aksesuarlarını tamamlayarak bütçenizi sarsmadan bebeğinizin odasını tamamlayabilirsiniz. Doğal ahşaptan yapılmış, mümkünse boyasız ve cilasız mobilyalar bebeğiniz için en sağlıklısı! Renklendirme işini aksesuarlara bırakın.

Devamı..!

Genç Odası Takımı Nasıl Seçilmeli

Genç Odası Takımı Nasıl Seçilmeli

Yazar: John Okunma Sayısı: 1051 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Genç Odası Takımı Nasıl Seçilmeli ve Nelere Dikkat Edilmeli Her çocuk gençliğe adım atmasıyla birlikte ayrı oda isteğinde bulunur veya mevcut odasının ürünlerini zevkine göre değiştirilmesini ister. Bu gibi durumlarda anne ve babalara düşen görev çocuklarının isteğini yerine getirirken onların sağlıklarını düşünmektir. Kullanışlı, rahat ve kaliteli ürünlerden oluşan genç odaları, çocuklarınızın ihtiyacını fazlasıyla karşılamaya yetecektir.

Devamı..!

Bebek Beşiği Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bebek Beşiği Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yazar: John Okunma Sayısı: 2855 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

ir bebeğin zihinsel ve bedensel gelişimi açısından düzenli, kaliteli ve yeterli miktarda uyuması çok önemlidir. Bu nedenle özellikle ilk kez anneliği ve babalığı tadacak olan taze ebeveynler oldukça önem verir bebek beşiği konusuna. Öyle ki; sırf bebekleri rahat etsin, mışıl mışıl uyuyabilsin diye uzun mesailer harcayıp, site site, mağaza mağaza bebek beşiği arayışı içine girerler.

Devamı..!

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor